ТОВ «Кребс Фід»

ТОВ «Кребс Фід» була заснована в 2014 році. Наша компанія є офіційним дистриб’ютором відомих торгових марок з Європи та Китаю, які відмінно зарекомендували себе на ринку кормових добавок для тварин. За два роки ефективної роботи ми пройшли всі етапи становлення на українському ринку, встановили плідні довгострокові відносини з компаніями, зацікавленими у співпраці з нами, та розширили коло ділових партнерів. Цей короткий період дозволив нам стати відомими на українському ринку, як надійний постачальних кормових добавок та потужний партнер на міжнародному ринку.

Унікальність нашої компанії у високій клієнтоорієнтованості. Ми приділяємо увагу кожному клієнту, забезпечуємо високий сервіс обслуговування, виконуємо супровід продаж та повний контроль поставок продукції. Широкий асортимент та висока якість кормових продуктів, професіоналізм співробітників, повний сервіс – саме це дозволяє нам найбільш ефективно працювати в непростих реаліях ринку.

Професіоналізм, чесність, відкритість, ефективність – основні риси нашої команди співробітників.

Головні пріоритети компанії – це дотримання інтересів наших партнерів та клієнтів. Сама тому наші покупці отримують високоякісні продукти та їх оперативну доставку. А роки нашої плідної співпраці дозволили сформувати надійні відносини з клієнтами, побудовані на довірі та взаємній повазі. Постійний розвиток є пріоритетним для нашої компанії. Ми активно впроваджуємо сучасні методи щодо управління бізнесом, прагнемо до зміцнення ділової репутації, робимо все можливе для більшої конкурентоспроможності, пропонуючи нові продукти та сучасні ідеї, розвиваючи додаткові сервіси, які стануть у нагоді нашим клієнтам.

Регулярне підвищення рівня кваліфікації працівників та залучання до роботи компанії фахівців високого рівня є нашою беззаперечною перевагою. До того ж ми намагаємося максимально швидко реагувати на зміни ринку, щоб завжди бути на крок попереду. Тож, давайте разом йти до успіху!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

НАШІ ПАРТНЕРИ

За три роки ефективної роботи ми пройшли всі етапи становлення на українському ринку, встановили плідні довгострокові відносини з компаніями, зацікавленими у співпраці з нами, та розширили коло ділових партнерів.