Антистресовий препарат осморегулятор

Успішне вирощування сільськогосподарських тварин та птахів залежить від цілого ряду чинників, але основними з них є генетичний потенціал виду, умови утримання та годування. Продуктивність можна підвищити за рахунок покращенню імунітету, стійкості до стресів, кращого засвоєння корму. Це досягається шляхом застосування збалансованих раціонів, якісних ветеринарних препаратів та біологічно активних добавок, що попереджають і знижують дію стрес-факторів на організм тварин та птиці. Використання в годівлі комплексів, що володіють високою біологічною активністю, особливо в ранньому віці, дає можливість отримати більше продукції з найменшими витратами.

Антистресові препарати використовують в період вакцинації, транспортування, зміни раціону. Також препарат знайшов свою ефективність при інтоксикаціях, поганій якості вживаної води, втраті апетиту, у періоди комплексного лікування сільськогосподарських тварин та птиці. Антистресові препарати доцільно використовувати поряд з дачею антибіотиків, протипаразитарних препаратів, вітамінів. Важливим фактором введення антистресових препаратів є літній період.

  • Стабілізує діяльність нервової системи;
  • Відновлює імунну систему організму;
  • Підвищує життєвий тонус;
  • Блокує гострі та хронічні захворювання, що викликані сильними стресами;
  • Потенціює вплив вакцин.

Таким чином антистресові препарати сприяють більш інтенсивному накопиченню живої маси, кращій однорідності і збереженню молодняка. Додавання препарату до основного раціону поліпшує здатність сільськогосподарської птиці та тварин створювати мозковий резерв кістки, накопичувати вітаміни і каротиноїди в печінці зростаючого молодняку. Також добавки сприяють швидкому розвитку органів травлення, надають стимулюючий вплив на кровотворні органи.