Ветеринарні препарати

1.

Iнфузiйнi, метаболiчнi розчини

Інфузійні та метаболічні розчини є високоефективними при інтоксикаціях, вірусних і бактеріальних інфекціях, ураженні органів і систем.

2.

Аерозольнi препарати

Аерозольні препарати – це ветеринарні  засоби в спеціальних контейнерах під тиском газу, що містять одну або більше діючих речовин, і являють собою розчини, емульсії або суспензії.

3.

Антигельмiнтнi препарати

Антигельмінтними препаратами називають лікарські речовини, що застосовуються для лікування і профілактики гельмінтозів у тварин.

4.

Антимiкробнi засоби

До антимікробних засобів в ветеринарії відносять препарати, які пригнічують ріст живих клітин-мікроорганізмів в організмі тварини або птиці.

5.

Мазi

Завдяки активним речовинам мазь для тварин відновлює пошкоджені тканини, надає знеболюючі та протизапальну дію, покращуючи загальний стан тварин.

6.

Протимаститнi препарати

Хвороби молочної залози спостерігаються у високопродуктивних і низькопродуктивних тварин, як при лактації, так і в сухостійний період незалежно від періоду року.

7.

Рiдкi вiтамiни для випоювання

Для племінного молодняку ​​значно обмежено використання антибактеріальних лікарських засобів, тому підтримка високого рівня специфічної і неспецифічної резистентності є серйозним завданням для лікаря.